Отзывы

Вниманию наших клиентов!

Просим вас оставлять комментарии и отзывы о нашей работе и о станках через форму в конце страницы.

 • Краткая характеристика нашей работы
 • Краткая характеристика оборудования
 • Тип и срок эксплуатации оборудования

Дополнительно к отзыву можете указать: сферу деятельности вашей компании, регион в котором вы работаете, и контактные реквизиты, чтобы отзыв работал еще и как ваша реклама.

Конструктивная критика приветствуется. Спасибо!

4 мысли о “Отзывы”

 1. Доброго дня. Придбав лазерний станок А3+ в серпні 2016 для розвитку власної справи-виготовлення і продаж дитячих товарів із дерева. З самого початку знав, що працюватиму винятково з фанерою, бо мав певні ідеї щодо нового модельного ряду своєї продукції. Щоб легше було зрозуміти нюанси мого відгуку про обладнання далі по тексту,зауважу, що фанера при порізці виділяє великку кількість диму, а в ньому, зокрема, є і дьоготь, що закопчує механіку станка і оптику. Лопатив я інтернет з метою знайти обладнання, але був обмежений в бюджеті-потрібно було купити станок і надійний і без переплат. Відвідав спеціалізовану виставку в своєму місті-вже думав купити у одної компанії проте взяв паузу і ще трохи вирішив пошукати. Знайшов цей сайт і зацікавився. Будучи продажником-мені потрібно було в”їхати в тему виробництва, бо довірити працівнику станок і самому в ньому не розібратись-не логічно-адже заженуть станок і оком не моргнеш. Коли приїхав до Богдана і Саші, подивився “вживу” як працює обладнання, як експлуатувати – які умови для роботи – переконався, що варто купувати. Хоч і були сумніви, фірма не розрекламована, відгуків мало і т.д-Богдан і Сашко переконали, що супровід станка роблять і в допомозі не відмовлять. Поки я не попрацював сам, поки не почав набивати перші гулі-не думав, що варто стільки всього брати до уваги, але кожен раз -отримував консультацію або допомогу. Мої затупи були наступними: 1) не прослідкував за температурою охолоджуючої рідини-наслідок-посадив лампу(всім наполегливо рекомендую ставити чіллери-спеціальну охолоджуючу установку для того, щоб рідина, що охолоджує трубку була правильної темпататури)-ціна такого добра від 100 до 400у.о. Я поставив чіллер б/у такий, який використовують для охолодження розливного пива-так і гроші зекономив і робочий процес покращив. Затуп №2)- не промив лінзу і дзеркала-врезультаті вони закоптились і впала якість порізки. Якщо вчасно закопченість помітив і вимив, то все стає на свої місця. Загалом , у використанні станок простий і надійний, потребує регулярної промивки оптики і підставки(бо в мене така специфіка матеріалу), а також стабільної температури охолоджуючої рідини. Тим, хто хоче почати власну справу чи розришити вже існуючу-рекомендую. Основне, пам”ятайте, яким би автоматизованим і “модним” не був станок-основне людина, що з ним працює. В роботі хлопці-виробники в телефонному режимі завжди консультували і підказували можливі причини виникнення тих чи інших складнощів. Тим хто шукає курочку, що нестиме золоті яйця рекомендую шукати таку лише в казках, а тим-хто шукає доступне обладнання і готовий працювати в парі зі станком-гарантую і на хліб заробите і на сплату ПДВ також. У кого з Вас буде бажання поставити запитання людині, що вже на свому досвіді “ломала дрова”-беріть мій телефон у Богдана чи Саші-це зекономить Вам гроші. В мене справа пішла так як того і хотілося, тепер от хочу більший станок, щоб виготовлення стало і дешевшим і в більших обсягах.

 2. Добрый день. A3+SPLIT СТАНОК приобрели с мужем в начале 2017 года. Я занимаюсь творчеством поэтому на станке перепробовала очень много материалов, ткань, кожа, разные виды картона, дерево, фанера. Очень довольна по резки ткани и гравировки на любом материале, тут вопросов нет. По резке картона и фанеры тут вопросы больше к материалу, т.к. если материал низкого качества, то и продукт выходит плохой, если отличного качества, то все хорошо (я просто столкнулась что вначале работы очень долго для себя подбирала материалы, которые именно подходили для лазерной резки).
  Плюсы: станок компактный, переезжала два раза с места на место все быстро разбирается и складывается в деревянный ящик (это большое спасибо за него ребятам очень удобно), режет все подряд, гравировка очень четкая (люблю ее безумно), и самое главное это обслуживание, ребята Александр и Богдан всегда придут на помощь.
  Есть в нем и минусы ну… даже больше неудобства: каждый день мою зеркала и поэтому держатели зеркал поизносились и плохо держатся (но смотрю что в новой модели эта проблема устранена). И самая для меня большая проблема — это дым, т.е. в домашних условиях не рекомендую резать, хотя вытяжка достаточно хорошая идет в комплекте, но дым особенно от резки фанеры есть, помещение должно быть проветриваемое.
  P.S. рекомендую ребятам все-таки в комплект добавить систему охлаждения (очень нужен).
  A3+SPLIT СТАНОК ГРАВИРОВАЛЬНО-РЕЖУЩИЙ ЛАЗЕРНЫЙ рекомендую!

  1. Здравствуйте, Татьяна.
   Спасибо за отзыв.
   Держатели оптики можно заменить. Касательно задымленности, зачастую устанавливаемые на выходе клапаны создают сопротивление вытяжке, попробуйте поработать без клапана, кроме этого проверьте и, при необходимости, почистите лопасти вытяжного вентилятора и переходник со станка. А по поводу системы охлаждения – работаем над этим. Хотим сделать недорогую, надежную и компактную систему охлаждения на элементах Пельтье.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Группа R3D